Afyon Kocatepe Üniversitesi tez yazım kılavuzu, Afyon Kocatepe Üniversitesi lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin tez, proje ve ödev hazırlarken şekil şartlarını dikkate alacakları kuralları gösteren tez yazım kılavuzudur. Tez yazımı yaparken tezi üniversitenizin yazım kılavuzu çerçevesinde hazırlamak gerekir. Tez yazım kuralları ve dolayısıyla her üniversitenin tez yazım kılavuzu üniversite, hatta fakültelere göre değişiklikler gösterebilir. Üniversitenize teslim edilecek tez, proje ve ödevler için çalışmanızı düzenleyeceğiniz tez yazım kılavuzu üniversite web sitesinden temin edilebilir.

Tez Hazırlama Merkezi sitemiz tez hazırlama, proje yazımı, ödev hazırlama çalışmalarında destek ve danışmanlık hizmeti verdiği gibi tez düzenleme ve tez yazım kılavuzu çerçevesinde yazım kılavuzuna uyarlama hizmeti de vermektedir. Afyon Kocatepe Üniversitesi tezleri için taz yazım kılavuzuna göre tez düzenleme hizmeti veriyoruz. Afyon Kocatepe Üniversitesi için tez proje ödev hazırlama destek ve danışmanlık hizmeti verilir. Afyon Kocatepe Üniversitesi tezleri için eğer intihal oranı istenilenden yüksek çıkmışsa intihal oranı düşürme çalışması yapılır.

Afyon Kocatepe Üniversitesi tez yazım yönergesi
Afyon Kocatepe Üniversitesi Tez yazım kuralları
Afyon Kocatepe Üniversitesi Tez proje yazım kılavuzu
Afyon Kocatepe Üniversitesi Tez ve rapor yazım yönergesi
Afyon Kocatepe Üniversitesi Tez düzenleme
Afyon Kocatepe Üniversitesi intihal oranı düşürme
Afyon Kocatepe Üniversitesi tez merkezi

Afyon Kocatepe Üniversitesi tez yazım kılavuzu ve yazım kılavuzuna göre düzenleme taleplerinizi bize talep formu ile gönderebilirsiniz.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Tez Yazım Kılavuzu