Bitirme projesi hazırlama merkezi olarak tezsiz yüksek lisans bitirme projesi yazdırma, proje ödevi yazılır ve bitirme tezi hazırlatma alanlarında bitirme projesi hazırlama, proje konusu tespiti, proje örnekleri bulma, intihal oranı düşürme, proje kılavuzuna göre düzenleme, proje istatistik analiz, anket analizi konularında destek ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Bitirme projesi hazırlama çalışmaları ileri seviyede akademik bilgi, tecrübe ve zaman isteyen çalışmalardır. Yüksek lisans proje ödevi çalışmaları hazırlamadaki en önemli unsur zaman konusudur.  Yüksek lisans bitirme projesi hazırlama hazırlayanlar genelde iş ve çalışma koşullarından dolayı tezler  ve projeler için gerekli zamanı verememektedirler. Bu konuda size destek olmak ve çalışmanızı zamanından önce bitirip tarafınıza yardımcı olmak için profesyonel kadromuzla yanınızdayız.

Yüksek lisans bitirme projelerinde sizlere yardımcı olduğumuz unsurlar;

Proje Konusunun Seçimi;

Bölümünüzle ilgili olarak  Bitirme Projesi  çalışma konunuzu belirlemede sizlere yardımcı oluyoruz. Bitirme projesi Hazırlama çalışmanızla ilgili birden fazla konu oluşturup size bildiriyoruz. Proje çalışmanızın konusuyla ilgili olarak danışman hocanızdan onay aldığınız gibi ön çalışma olan (outline) taslak çalışması sürecine geçmiş oluyoruz. Yada proje ödevi çalışma konunuzu siz belirlemişseniz ve bu konuda danışman hocanızdan onay aldıysanız. Proje konunuzla birlikte gerekli olan detayları aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Bitirme Projesi konunuzla ilgili olarak ön çalışma olan (outline) taslak çalışması sürecinde profesyonel kadromuzla yanınızdayız.

Bitirme Projesi Araştırma Metodu ve Bitirme Projesi taslağını oluşturma;

Yüksek lisans bitirme projesi  çalışmanızın taslağında bulunan bölümlerden biriside Bitirme Projesi çalışmanızı hazırlayacağınız araştırma metodu belirlemedir. (outline)Taslakta kısa ve öz bilgilere yer verilmektedir. Taslakta yer alan kısımlar;

  • Bitirme Projesi çalışmanızın konusu
  • Bitirme Projesi çalışmanızın araştırma metodu
  • Bitirme Projesi çalışmanızın içindekiler kısmı
  • Bitirme Projesi çalışmanızın geçici kaynakça bölümüdür.

Geçici Kaynakça Oluşturma;

Bitirme Projesi  çalışmanızda kullanacağınız 1-2 haftalık kaynak taramasıyla oluşturulan ve çalışmanızın içeriğindeki yerli-yabancı kaynakları gösteren  Bitirme Projesi  taslağınızın son kısmıdır.

Bitirme Projesi Yazma Aşaması;

Bitirme projesinizin taslak kısmı tarafınıza gönderdikten sonra sizden geri bildirim beklenir. Geri bildirim olumlu yada olumsuz olabilir. Olumsuz olduğu taktirde taslak tekardan danışman hocanızın istediği şekilde tasarlanır ve bu aşama olumlu oluncaya kadar devam eder. Genellikle yaptığımız Bitirme Projesi taslakları ilk seferde kabul edilmektedir. Bitirme Projesi çalışmanızın outline kısmıyla ilgili olarak sizden gelecek geri bildirim sonucu olumlu olması durumunda çalışmanızın yazım aşamasına geçilir. Bitirme Projesi yazımı profesyonel kadromuz tarafından sağlanmakta olup sizin vereceğiniz süreye kadar tamamlanmak üzere hızlı bir şekilde kaynak taraması ve literatür taraması yapılarak titizlikle hazırlanmaktadır.

Bitirme Projesi Yazımı Bittikten Sonraki Süreç;

Bitirme Projesi yazımı sürecinin son aşaması Bitirme Projesi yazımı bittikten sonraki süreçte sizden okulunuzun Bitirme Projesi yazım formatı istenir ve hazırlanmış olan çalışmanız Bitirme Projesi formatınıza göre dizgilsi yapılarak son halini alır. Son hali size mail olarak gönderilir. ve sizin yapmanız gereken en son süreçte Bitirme Projesi  çalışmanızı ciltleyip sunum için hazırlamaktır.

Tezsiz yüksek lisans bitirme projesi hazırlama, proje ödevi hazırlama, istatistik analiz, proje konuları seçimi, bitirme projesi örnekleri bulma alanlarında destek ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Her alanda ve konuda yüksek lisans bitirme projeleri hazırlanır. Uygun fiyat, zamanında teslim, özgün proje hazırlama hizmeti veriyoruz.

Bitirme projesi yazdırma çalışmanızla ilgili detayları talep formu ile tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Temsilci arkadaşlarımız size en kısa sürede ulaşacaklardır.

Bitirme projesi hazırlama