TEZHAZİRLAMAMERKEZİ.com Gizlilik Politikası

– Bu bölümde, TEZHAZİRLAMAMERKEZİ.com internet sitesini(www.tezhazirlamamerkezi.com) ziyaret ettiğinizde sizden aldığımız kişisel bilgilerle ilgili gizlilik politikamız açıklanmaktadır.
– Sizden alınan kişisel bilgiler, herhangi bir uzmanla kesinlikle paylaşılmaz. Kişisel bilgileriniz sadece yönetim ve müşteri destek personeli tarafından görülebilir.
-TEZHAZİRLAMAMERKEZİ.com, sizden alınan bilgilerin kaybolması veya çalışmasına karşı uygun güvenlik önlemlerini almaya çalışmaktadır.
– IP adresleriniz sadece istatistik amaçlı kullanılmaktadır. Bu istatistikler, sitemizi kullananların davranışlarını tespit etmeye yardım etmektedir. Böylece sitemizi geliştirmek için önemli bilgiler elde etmekteyiz. Bu istatistikler, sitemizi kullananların sadece yararına olan çalışmalar için kullanılmaktadır. TEZHAZİRLAMAMERKEZİ.com, bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için bazı web sitelerinin linklerini sizlere sunabilir. Ancak TEZHAZİRLAMAMERKEZİ.com, bu sitelerdeki bilgilerden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

Önemli Uyarı

TEZHAZİRLAMAMERKEZİ.com, mevcut Gizlilik Politikasını uygun gördüğü takdirde değiştirebilir veya yeniden düzenleyebilir. Lütfen son değişikliklerle ilgili bilgi edinmek için bu sayfayı sık sık ziyaret ediniz.