Kocaeli Üniversitesi tez yazım kılavuzu, Kocaeli Üniversitesi lisans, yüksek lisans, MBA, master ve doktora öğrencilerinin tez, proje ve ödev hazırlarken şekil şartlarını dikkate alacakları kuralları gösteren tez yazım kılavuzudur. Kocaeli Üniversitesi için tez yazımı yaparken tezi üniversitenizin yazım kılavuzu çerçevesinde hazırlamak gerekir. Tez yazım kuralları ve dolayısıyla her üniversitenin tez yazım kılavuzu üniversite, hatta fakültelere göre değişiklikler gösterebilir. Üniversitenize teslim edilecek tez, proje ve ödevler için çalışmanızı düzenleyeceğiniz tez yazım kılavuzu üniversite web sitesinden temin edilebilir.

Tez Hazırlama Merkezi sitemiz tez hazırlama, proje yazımı, ödev hazırlama çalışmalarında destek ve danışmanlık hizmeti verdiği gibi tez düzenleme ve tez yazım kılavuzu çerçevesinde yazım kılavuzuna uyarlama hizmeti de vermektedir. Kocaeli Üniversitesi tezleri için tez yazım kılavuzuna göre tez düzenleme hizmeti veriyoruz. Kocaeli Üniversitesi için tez proje ödev hazırlama destek ve danışmanlık hizmeti verilir.

Kocaeli Üniversitesi tezleri için eğer intihal oranı istenilenden yüksek çıkmışsa intihal oranı düşürme çalışması yapılır. Ayrıca Kocaeli Üniversitesi için hazırlanmış örnek tezler, örnek projeler, tez örnekleri, proje örnekleri temin edilir. Tez proje yazımı öncesinde tez konuları veya proje konuları isterseniz tez konu tespiti, proje konu tespiti, konu belirleme hizmeti veriyoruz.

Kocaeli Üniversitesi tez yazım yönergesi
Kocaeli Üniversitesi Tez yazım kuralları
Kocaeli Üniversitesi Tez proje yazım kılavuzu
Kocaeli Üniversitesi Tez ve rapor yazım yönergesi
Kocaeli Üniversitesi Tez düzenleme
Kocaeli Üniversitesi intihal oranı düşürme
Kocaeli Üniversitesi tez merkezi

Kocaeli Üniversitesi için tüm tez, proje, ödev yazım taleplerinizi talep formu ile gönderebilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi Tez Yazım Kılavuzu