Namık Kemal Üniversitesi tez yazım kılavuzu, Namık Kemal Üniversitesi lisans, yüksek lisans, MBA, master ve doktora öğrencilerinin tez, proje ve ödev hazırlarken şekil şartlarını dikkate alacakları kuralları gösteren tez yazım kılavuzudur. Namık Kemal Üniversitesi için tez yazımı yaparken tezi üniversitenizin yazım kılavuzu çerçevesinde hazırlamak gerekir. Tez yazım kuralları ve dolayısıyla her üniversitenin tez yazım kılavuzu üniversite, hatta fakültelere göre değişiklikler gösterebilir. Üniversitenize teslim edilecek tez, proje ve ödevler için çalışmanızı düzenleyeceğiniz tez yazım kılavuzu üniversite web sitesinden temin edilebilir.

Tez Hazırlama Merkezi sitemiz tez hazırlama, proje yazımı, ödev hazırlama çalışmalarında destek ve danışmanlık hizmeti verdiği gibi tez düzenleme ve tez yazım kılavuzu çerçevesinde yazım kılavuzuna uyarlama hizmeti de vermektedir. Namık Kemal Üniversitesi tezleri için tez yazım kılavuzuna göre tez düzenleme hizmeti veriyoruz. Namık Kemal Üniversitesi için tez proje ödev hazırlama destek ve danışmanlık hizmeti verilir.

Namık Kemal Üniversitesi tezleri için eğer intihal oranı istenilenden yüksek çıkmışsa intihal oranı düşürme çalışması yapılır. Ayrıca Namık Kemal Üniversitesi için hazırlanmış örnek tezler, örnek projeler, tez örnekleri, proje örnekleri temin edilir. Tez proje yazımı öncesinde tez konuları veya proje konuları isterseniz tez konu tespiti, proje konu tespiti, konu belirleme hizmeti veriyoruz.

Namık Kemal Üniversitesi tez yazım yönergesi
Namık Kemal Üniversitesi Tez yazım kuralları
Namık Kemal Üniversitesi Tez proje yazım kılavuzu
Namık Kemal Üniversitesi Tez ve rapor yazım yönergesi
Namık Kemal Üniversitesi Tez düzenleme
Namık Kemal Üniversitesi intihal oranı düşürme
Namık Kemal Üniversitesi tez merkezi

Namık Kemal Üniversitesi için tüm tez, proje, ödev yazım taleplerinizi talep formu ile gönderebilirsiniz.

Namık Kemal Üniversitesi Tez Yazım Kılavuzu