• Ön Sipariş formunun doldurulması. Gerekli tüm alanları doldurunuz. Çalışma ile ilgili tüm ayrıntıları ve can alıcı noktaları “sipariş tanımı” kısmında kesinlikle belirtiniz. Aksi takdirde, sistemimiz verdiğiniz bilgileri göz önüne alarak çalışmalarınızı inceleyecek ve bu şekilde uzman atayacaktır. Daha sonra vereceğiniz ilave bilgiler, çalışmanın teslim süresini, kalitesini ve fiyatını etkileyebilir.
  • Ön Siparişin gözden geçirilmesi. Siparişiniz, sistemimiz tarafından doldurduğunuz bilgiler dikkate alınarak gözden geçirilir. Bu süreçte, çalışmanızı yürütebilecek uygun uzmanlarla iletişime geçilir. Eğer çalışmanızı yürütmek için gerekli bilgiye, eğitim seviyesine ve zamana sahip olan uzmanımız yoksa kesinlikle uzman ataması yapılmaz. Sürecin daha hızlı yürütülmesi, çalışma hakkındaki tüm ayrıntılı bilgileri sistemimize vermenize bağlıdır. Belirsiz ve açık olmayan bilgiler, uzman atama sürecini uzatır.
  • Ön Siparişin onaylanması. Eğer sistemimiz tarafından siparişinizi yürütebilecek bir uzmanımız tespit edilirse, ön sipariş formunda bize verdiğiniz e-posta adresine bir bilgilendirme e-postası gönderilir. Böylece ön siparişiniz onaylanır. Siparişinizin onaylanması, sadece sizin için bir uzmanımızın atandığı anlamına gelmektedir. Uzman atama süreci, sipariş veriliş tarihinden itibaren en geç 2(iki) gündür.
  • Sürecin başlaması. Siparişiniz onaylandıktan sonra bu siparişin işleme alınması için(uzmanımız tarafından çalışmaya başlanması) e-postanıza gönderilmiş bilgi mesajındaki hizmet bedelinin, belirtilen tarihler içinde(teslim tarihine bağlı olarak, sipariş onaylandıktan sonra en geç 2-4 iş günü içinde) ödenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz iptal edilir. Ödemeniz sistemimizde göründükten sonra, uzmanlarımız çalışmanızı yürütmeye başlayacaktır. Sistemimizin yapılandırma süreci devam etmektedir. Otomasyon sistemi aktif duruma geçtikten sonra tüm işlemler otomatik olarak yapılacak ve tarafınızdan kontrol edilecektir.
  • Ara izlemeler. Yürütülen danışmanlık hizmeti, çeşitli aşamalara bölünür. Bu aşamalar, ara izleme aşamalarıdır. Bu aşamalarda, çalışmanın hazırlanan kısımları sizin tarafınızdan kontrol edilir, eklenmesini veya düzeltilmesini istediğiniz yerler çalışmaya bağlı olarak 2-7 gün içinde geri bildirilir. Otomasyon sistemimiz aktif duruma geçince tüm aşamalar, tarafınıza gönderilen şifre ve kullanıcı adıyla üyelik sisteminden kontrol edilebilecektir.
  • Çalışmanın sonlanması. Çalışmanızın tüm aşamaları tamamlandıktan sonra, sizden son revizyon için geri dönüş beklenir. Sizden gelen onaya göre çalışma sonlanır. Çalışma size gönderildikten sonraki takibi 7 iş günü boyunca sizden geri dönüş beklenir. Eğer sizden herhangi bir geri dönüş gelmezse çalışma tarafınızdan onaylanmış kabul edilir.