Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi tez yazım kılavuzu, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi lisans, yüksek lisans, MBA, master ve doktora öğrencilerinin tez, proje ve ödev hazırlarken şekil şartlarını dikkate alacakları kuralları gösteren tez yazım kılavuzudur. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi için tez yazımı yaparken tezi üniversitenizin yazım kılavuzu çerçevesinde hazırlamak gerekir. Tez yazım kuralları ve dolayısıyla her üniversitenin tez yazım kılavuzu üniversite, hatta fakültelere göre değişiklikler gösterebilir. Üniversitenize teslim edilecek tez, proje ve ödevler için çalışmanızı düzenleyeceğiniz tez yazım kılavuzu üniversite web sitesinden temin edilebilir.

Tez Hazırlama Merkezi sitemiz tez hazırlama, proje yazımı, ödev hazırlama çalışmalarında destek ve danışmanlık hizmeti verdiği gibi tez düzenleme ve tez yazım kılavuzu çerçevesinde yazım kılavuzuna uyarlama hizmeti de vermektedir. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi tezleri için tez yazım kılavuzuna göre tez düzenleme hizmeti veriyoruz. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi için tez proje ödev hazırlama destek ve danışmanlık hizmeti verilir.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi tezleri için eğer intihal oranı istenilenden yüksek çıkmışsa intihal oranı düşürme çalışması yapılır. Ayrıca Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi için hazırlanmış örnek tezler, örnek projeler, tez örnekleri, proje örnekleri temin edilir. Tez proje yazımı öncesinde tez konuları veya proje konuları isterseniz tez konu tespiti, proje konu tespiti, konu belirleme hizmeti veriyoruz.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi tez yazım yönergesi
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tez yazım kuralları
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tez proje yazım kılavuzu
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tez ve rapor yazım yönergesi
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tez düzenleme
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi intihal oranı düşürme
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi tez merkezi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi için tüm tez, proje, ödev yazım taleplerinizi talep formu ile gönderebilirsiniz.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tez Yazım Kılavuzu