Email: info@tezhazirlamamerkezi.com

Not: Taleplerinizi ve sorularınızı formu doldurarak veya email ile gönderebilirsiniz. Taleplere kısa sürede cevap verilmektedir.

Talep Formu
  1. Tez Önerisi HazırlamaTez Hazırlama & DanışmanlıkBitirme Projesi Hazırlamaİstatistik AnalizMakale HazırlamaDiğer (Mesaj kısmında açıklayınız)

Uyarılar:

*Formdaki bilgileri eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz.

*Mesaj bölümüne formda yer almayan, ancak belirtmek istediğiniz noktaları, açık ve anlaşılır şekilde yazınız.

*Sitemizden faydalanma şartları ile ilgili tüm bilgileri kullanım şartları sayfasından okuyunuz. Bu şartları kabul ediyorsanız formu doldurunuz.

Yasal Uyarı

*TEZHAZIRLAMAMERKEZİ.com tarafından sunulan akademik hizmetler, danışmanlık ve akademik yardım kapsamındadır. Talep edeceğiniz her tür çalışma, yalnızca araştırmalarınızda yardımcı olması ya da/ve de referans oluşturması amacıyla hazırlanacaktır. Hazırlanan çalışmaları bu amaçlar dışında kullanmanızın sorumluluğu size aittir.

*TEZHAZIRLAMAMERKEZİ.com sitesi danışanlarla (destek alan) danışmanları (destek veren) bir araya getirmek ve iletişimi sağlamak amacıyla kurulmuş bir platformdur. Yapılan çalışmalarla alakalı olarak sorumluluğumuz bu çerçevede değerlendirilmelidir.

*TEZHAZIRLAMAMERKEZİ.com sitesi 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında Danışmanlık hizmeti sunmaktır. Bu çerçevede misyonumuz akademik anlamda yardım ve danışmanlık hizmeti vermektir. TEZHAZIRLAMAMERKEZİ.com sitesi bilim ve akademik etik değerlerin hukuki sürecin dışında hareket etmemektedir.