Tez arama sitesi, tez indirme siteleri, tez araştırma siteleri, tez paylaşım sitesi, tez örnekleri araştırma siteleri destek ve danışmanlık sitesi

Tez hazırlama merkezi sitemizden tez arama, tez bulma, tez indirme ve tez taraması yapmak için ve tüm akademik çalışmalarınız için destek ve danışmanlık hizmetleri alabilirsiniz. Tez arama siteleri arasında sitemiz en güvenilir ve hızlı dönüş yapan sitelerdendir.

YÖK tez merkezi sitesi üzerinden tez taraması ve tez arama yapmak mümkün olmaktadır. Ancak Yök üzerinden indireceğiniz tezleri kendi çalışmanızda ullanma imkanınız ancak referans vererek ve çok kısıtlı olmak koşuluyla mümkün olacaktır. Yüksek öğretim kurulu – YÖK’ün resmi sitesi üzerinden Ulusal Tez Merkezi sitesi kullanılarak tez hazırlayacağınız konu için “YÖK Tez Taraması” yapılabilmektedir. Fakat YÖK tez araması ve taraması yapmak belirli kurallara da bağlıdır. Tez bulma siteleri üzerinden indireceğiniz tezleri kendi çalışmalarınızda kullanırken intihal kurallarına dikkat etmeniz gerekiyor.

YÖK Ulusal Tez merkezi arşivi kullanılarak yapılacak araştırmalarda bulunan tezlerden, yazarları tarafından “çoğaltılması ve yayımı için izin” verilmiş bulunan tezler sadece araştırma için pdf olarak gösterilmektedir. YÖK tez merkezi üzerinden ulaşılan diğer tezler ancak yazarlarından izin alınmak suretiyle erişime açılabilmektedir.

YÖK Tez Tarama” hizmetinden faydalanabilmek için siteye üye olup verilen kullanıcı adı ve parola ile sisteme giriş yapılması gerekmektedir. YÖK Tez Arama ve Tarama Merkezi sitesi üzerinden kısıtlı imkanlarla tez taraması yapmak yerine tez hazırlama merkezi sitemizden tez bulma, tez arama ve tez literatür taraması hizmeti alabilirsiniz.

Yüksek lisans tez indirme sitesi
Bitirme tezi arama ve indirme siteleri
Doktora tezi arama siteleri
Bitirme projesi tez örnekleri indirme
Yüksek lisans tez örnekleri bulma
Tez örnekleri arama ve indirme sitesi
Tez proje örnekleri tarama sitesi

Tez arama, tez bulma, tez indirme, tez örnekleri gibi konularda taleplerinizi talep formu ile göndermeniz halinde size kısa sürede cevap verilecektir.

Tez Arama ve Tez İndirme Siteleri