Turnitin intihal Tespit Programı tez, proje ve ödevlerin benzerlik, kopya, intihal oranlarını ve alıntıların nerelerden yapıldığını görmek için kullanılan ve çok detaylı rapor veren bir proğramdır. Turnitin intihal tespiti programı nedir, lisans yüksek lisans veya doktora için tez proje ve ödev hazırladınız ve benzerlik , alıntıları , usulsuz alıntı, intihal, aşırma olup olmadığını tespit etmek istiyorsanız intihal tespiti için geliştirilen programlara girerek rapor almak gerekir, “turnitin” bu programlardan en gelişmişlerinden bir tanesidir. Turnitin bu alanda çok başarılı bir programdır. Turnitin bu başarısını çok geniş veri tabanına borçludur. Çünkü bir intihal tespit programı veri tabanı yani kaynak veri bankası ne kadar kapsamlı ve geniş ise elbette sonucu da o denli başarılı olmaktadır.

Turnitin intihal tespit programı ile çalışmanızı kontrol ettiğinizde intihal yapılan, benzer olan kısımları farklı renklerde renklendirerek bu içeriğin hangi tez, makale veya siteden alıntılandığını açık olarak göstermektedir. Turnitin programı erişimi için gerekli kullanıcı adı ve şifreyi okulunuzdan temin edebilirsiniz.

Turnitin intihal Tespit Programı nedir ile ilgili aramalar
intihal tespit programı indir
ücretsiz intihal tespit programı indir
intihal tespit programı hacettepe
turnitin programı indir
turnitin kayıt ol
turnitin download
turnitin öğrenci girişi
intihal programı indir

Taleplerinizi bize talep formu ile gönderebilirsiniz. Talebinize en kısa sürede ücret bilgisi ve süreci içeren bir cevap verilecektir.

Turnitin intihal Tespit Programı Nedir?