Ücretsiz intihal programı, ücretsiz intihal tespit yazılımları arasından sizler için seçtiğimiz 10 ücretsiz intihal oranı tespit programını sizler için sıraladık. 10 ücretsiz intihal programı sizler için araştırdık, akademik çalışmalar hazırlayan üniversite öğrencileri yazdıkları bilimsel yazılarda benzerlik oranı nedir yazılarda kopyala yapıştır yapılmış mı hangi sitelerden alıntı yapılmış intihal var mı , bunu öğrenmek için intihal programları ile tarama yaparak sonucu görmek gerekir. Bu yüzden sizler için ücretsiz intihal yazılımları veya intihal tespit siteleri var araştırdık . Yazımızda bu siteler için karşılaştırmalı bilgiler bulabilirsiniz.

Tez Hazırlama Merkezi sitesi, lisans, yüksek lisans, doktora, master ve MBA öğrencilerinin tez, proje ve ödevleri için tez düzenleme, tez intihal oranı tespiti ve tez intihal oranı düşürme hizmeti vermektedir. Tez ve projesinde intihal oranı istenen orandan yüksek çıkan öğrenciler isterlerse intihal oranı düşüme yardımı alabilirler.

Anti-Plagiarism: Anti-Plagiarism :İntihalien iyi  şekilde tespit etmek ve intihali önlemek üzere tasarlanmış bir yazılımdır. Web’den kopyala yapıştır yazarlığı ile başa çıkmak için çok yönlü işlevsel bir araçtır. Program eğitim öğretim kurumlarında intihali en aza indirmek için tasarlanmış ve ücretsiz olarak dağıtımı yapılmaktadır. Programla *.rtf, *.doc, *.docx, *.pdf biçimlerini araştırabilirsiniz.

DupliChecker DupliChecker: Tamamen ücretsiz hizmet sunmaktadır. Araştırmak istediğiniz tez, araştırma, web sitesi veya diğer metinleri sitedeki kutucuğa kopyalayarak veya siteye yükleyerek saniyeler içerisinde sonuç raporlarını görebilirsiniz.

PaperRater PaperRater : 1.sınıftan, doktora seviyesine kadar, yazılı, tez ödev, makel,özgeçmişvb pek çok alanda gramer kontrolü, yazım önerisi ve İntihal kontrolünü bir arada sunan bir sitedir. Site dil uzmanları ve akademisyenler tarafından sürekli geliştirilmekte olup dil seçeneği olarak sadece İngilizce hizmet vermektedir. Kullanımı ücretsizdir.

Plagiarisma.net  Plagiarisma sitesi bir arama kutusu aracılığıyla arama yapabilmenizin  yanı sıra Windows ve Androide de kullanılabilir bir yazılım yükleme dosyalarını indirerek de uygun cihazlarınızda kullanabilirsiniz.. Ayrıca HTML, DOC, DOCX, RTF, TXT, ODT ve PDF formatlarında tüm URL’ler ve  dosya içeriklerinde de arama yapabilirsiniz.

PlagiarismChecker :Öğretmenlerin öğrencinin hazırlamış olduğu ödevlerden 50 kelimelik kısmı kopyalayarak, intihali araştırmalarına imkân sağlar. Google veya yahoo arama motoru kullanarak arama yapan site arzu ederseniz bu aramanızla ilgili uyarı ulaştırarak size mail de göndermekte, site ayrıca web adresleri üzerinden de tarama gerçekleştirmekte.

Plagium Plagium ücretsiz bir intihal algılama aracıdır. Kullanımı oldukça kolaydır. Yapmanız gereken aramak istediğiniz metni (maks 250 karakter) arama kutucuğuna yapıştırmak. Altı dilde ücretsiz arama yapmaktadır. (İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca ve Portekizce)  İsterseniz, aramanızla ilgili de uyarı ayarı mevcuttur. URL veya belge taratabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

PlagTracker Plagtracker Elinizdeki metnin webde başka bir kopyasının olup almadığını kontrol eden başka bir intihal programıdır. İnternet üzerindeki yaklaşık 20 milyondan fazla akademik çalışma üzerinden araştırma yapıp ayrıntılı rapor hazırlayan site . 6 dilde hizmet vermektedir. (İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca ve Portekizce)

Viper Viper Bilgisayarınız üzerindençalışan ve 10 milyar civarında akademik makale ve diğer çevrim içi kaynaklardan araştırma yapabilen bir programdır. Program indirip üye olduktan sonra arama yapabilirsiniz kullanımı ücretsizdir.

SeeSources SeeSources, otomatik ve ücretsiz online intihal denetleyicisidir  Sitenin arama kutusundan veya yükleyeceğiniz MS Word biçimlerinde (.doc / .docx) veya HTML biçimleri (.htm) veya metin (.txt) veya metin belgesi (max. 300kB, 1000 kelime) kadar tarama yapar. “Analizi ile başlat” düğmesine tıkladığınızda arama başlar. İlerleme hakkında sürekli size bilgi sunacaktır. Aramalar belge başına yaklaşık 1 dakika sürmektedir.

PlagiarismDetector PlagiarismDetector: Hergün devasa boyutlara ulaşan internet içeriklerini akılda tutarak geliştirilmiş bir yazılımdır. Öğretmen, öğrenci ve web sitesi sahipleri için oldukça yararlı bir yazılımdır. Yapmanız gereken tek şey incelemek istediğiniz belgeleri yüklemek veya arama kurusuna yapıştırarak aram tuşuna basmak Program size çok kısa sürede sonuçları sıralayacaktır. Üstelik belirli bir formatla da sizi sınırlamayacaktır.

ücretsiz intihal programı
ücretsiz intihal tespit programı
online intihal programı
intihal tespit programı
ücretsiz intihal programları
intihal yazılımları
ücretsiz intihal yazılımı
intihal programı indirme sitesi

Ücretsiz 10 İntihal Tespit Programı