Tezhazirlamamerkezi.com tez danışmanı kadrosu alanında uzmanlaşmış, konusuna hakim, tez hazırlama, proje hazırlama alanlarında tecrübeli, araştırmaya hevesli, yüksek lisans ve doktora yapmış akademisyenlerden oluşmaktadır.

Danışman kadrosu akademik danışmanlık hizmetinin en önemli parçasıdır. Çalıştığı alan üzerine uzmanlaşmış, o alanda ve benzer konularda tez hazırlama ve proje hazırlama hizmeti vermiş deneyimli danışmanlar, beklediğiniz kalitede danışmanlık hizmeti alabilmeniz için olmazsa olmaz unsurdur.

Tezhazirlamamerkezi.com sitesi konusunda uzman, alanında tecrübeli, yüksek lisans veya doktora yapmış danışmanlarla sizleri buluşturmak amacıyla kurulmuştur. Tez ve proje danışmanı kadrosu bu özellikleri karşılayan akademisyenlerden oluşmaktadır. Bu danışmanların destek verdiği çalışmalar başarılı olmanızı sağlayacak standartlara uygun olarak hazırlanır.

Kadromuz dahilindeki danışmanlar konular bölümünde sıraladığımız alanlarda proje ve tez danışmanlığı, istatistik analiz, literatür taraması, tez ve proje konu önerisi konusunda destek verebilmektedirler.

İhtiyaç duyduğunuz çalışmalarla ilgili detayları talep formu ile bize ulaştırabilirsiniz.